DANIELS s.r.o.

Neustále pracujeme na tom, aby sme Vám prinášali cenné informácie v oblasti nových a dostupných grantov a dotácií. Počas svojej existencie si spoločnosť vytvorila portfólio dôveryhodných a stabilných partnerov ku ktorým môžete patriť aj vy.

Spôsob našej spolupráce

Prvá fáza

V prvej fáze spolupráce zastrešujeme sledovanie nových výziev v spomínaných operačných programoch, posúdenie oprávnenosti žiadateľa, odborné poradenstvo v oblasti grantov a dotácií, konzultačné služby, komplexné spracovanie projektu a žiadosti o nenávratný finančný príspevok vrátane predprojektovej prípravy.

Druhá fáza

V druhej fáze, po schválení žiadosti o nenávratný finančný príspevok a podpísaní Zmluvy o NFP, zastrešujeme celý proces implementácie Vášho projektu vrátane školiacich aktivít, poradenstva, prípravy potrebnej dokumentácie a mentorstvo, tak, aby celý proces implementácie projektu prebehol bez problémov a komplikácií.

Skúsenosti našich klientov

0

Podporených pracovných miest

3 000

Hodín poradenstva

3 000 000

Suma ušetrených nákladov

Komplexné služby

v oblasti eurofondov.

Ak potrebujete vypracovať projekt, hľadáte poradenstvo a s tým súviciace služby a servis v oblasti eurofondov a grantov, tak u nás ste správne.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o naše služby alebo profesionálnu konzultáciu, neváhajte nás kontaktovať.

    Your Name *

    Your Email *

    Your message

    Naše webové stránky používajú cookies služieb tretích strán. Definujte svoje predvoľby ochrany osobných údajov alebo súhlaste s používaním súborov cookies.
    Ochrana súkromia